W dniach 30.04.-01.05 dobyła się majówka połączona z biwakiem w czasie którego szkoliliśmy się z ratownictwa oraz przygotowywaliśmy punkty na „Majówkę organizacji pozarządowych” która w tym roku odbyła się na rynku. Wieczorem rozpaliliśmy ognisko przy którym trochę powspominaliśmy wcześniejsze biwaki, obozy. W dniu 01.05. od rana zaczęliśmy przygotowywać sprzęt na festyn, oraz rozstawiać punkty. Na rynku w Pucku mieliśmy punkt z grochówką podawaną z kuchni polowej, punkt plastyczny obsługiwali instruktorzy oraz harcerze z 10-WLDW „Wilki” za co im bardzo dziękujemy:), natomiast punkt z kawą i ciastem obsługiwały instruktorki z 13-DH Nieprzetartego Szlaku odwiedzili nas jeszcze harcerze z 32-DH. Ponadto pomimo trudnych warunków na wodzie udało się nam kilka razy wypłynąć na wody Zatoki Puckiej. W czasie trwania majówki zbieraliśmy pieniądze na biwak drużyny, który odbędzie się w maju lub czerwcu.