IMG_20210701_10143236 zuchów i harcerzy udało się na kolonię zuchową z zastępem harcerskim w Szklanej Hucie koło Choczewa.
Tutaj wcieliliśmy się w indian, którzy przeżywają niezwykłe przygody. Wszyscy nosimy własnoręcznie wykonane indiańskie stroje, mamy indiańskie imiona, a dzień spędzamy na odkrywaniu kultury indian.
Oprócz wielu prac związanych z kształtowaniem naszych plemion i wioski odbywamy kąpiele morskie i wspaniałe wyprawy.
Już drugiego dnia byliśmy skansenie i w aquapark w Nadalu, w którym zuchy i harcerze wspaniale się bawili. Nie lada atrakcją były też konie czy wizyta na basenie.

Na miejscu przygotowywaliśmy indiańskie przedstawienia, mieliśmy turniej plemion. Wszyscy uczestnicy przypomnieli sobie zasady pierwszej pomocy, a harcerki podstawy terenoznawstwa.

Wyjeżdżając wielu uczestników podkreślało, że to było najlepsze 6 dni w ich życiu.